Zostaliśmy oficjalnym partnerem żywieniowym Warty Poznań!

Z radością informujemy, że firma Co Do Grama Catering Dietetyczny została oficjalnym partnerem żywieniowym Warty Poznań. Z tej okazji nowy partner przygotował specjalną ofertę dla wszystkich kibiców „Warciarzy”. Dziękujemy za zaufanie i witamy w Zielonej Rodzinie!

– Odpowiednie odżywianie się i zdrowa dieta to dla piłkarzy tak samo ważny element jak treningi. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Co Do Grama, która zadba o posiłki dla drużyny Warty Poznań, m.in. podczas wyjazdów na mecze. Niektórzy nasi zawodnicy, a także inni sportowcy już wcześniej korzystali z diety przygotowanej przez specjalistów z Co Do Grama, co było dla nas wystarczającą rekomendacją – mówi Jan Jezierski, kierownik ds. relacji B2B Warty Poznań.

– Od lat aktywność fizyczna oraz propagowanie zdrowego trybu życia są jednymi z naszych kluczowych działań. Współpraca z Wartą Poznań jest doskonałym uzupełnieniem naszego modus operandi – być lokalnie, być najbliżej. Wybór naszego cateringu – jako oficjalnego partnera żywieniowego „Zielonych” to dla nas ogromna nobilitacja oraz wyróżnienie. Dobra energia towarzyszy nam od pierwszego spotkania. Myślę, że wspólnie zgotujemy naszym kibicom dużo radości! – podkreśla Tomasz Neumann, właściciel Cateringu Dietetycznego Co Do Grama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *