OPINIE

Dieta pudełkowa na 5!

Sprawdź kto nam zaufał i co o naszych dietach mówią nasi klienci. Spróbuj sam i podziel się z nami swoją opinią. Dzięki niej wyciągamy wnioski i stajemy się coraz lepsi!

Zamów

Zauali nam

Warta Poznań

Drużyna Ekstraklasy

Jesteśmy oficjalnym partnerem żywieniowym Warty Poznań!

Kamil Leśniak

Thriathlonista

 

Wojciech Piela

Kulturysta

Sebastian Szmyt

Kulturysta

Kaczor

Raper | Trener Personalny

Gracja Błaszczyk

Influencerka | Modelka 

Kamil Jóźwiak

Piłkarz

Reprezentant Polski w Piłce Nożnej

Darko Jevtić

Piłkarz

Klienci o #CDG 

#opinie

Dieta Redukcyjna

Jak na razie, po trzech dniach, mogę powiedzieć, że to najlepsza dieta pudełkowa z jaką miałam do czynienia (a kilkanaście wypróbowałam). Wszystko świeże, bardzo smaczne, estetyczne, urozmaicone. Żadna wypróbowana wcześniej dieta nie umywa się do tego cateringu.

#opinie

Dieta Low Carb

“Catering z firmy co do grama to mój pierwszy wybór polecony przez kolegę z pracy. Wymyśliłam sobie że będę próbować jedzenia z różnych firm aż znajdę ten najlepszy dla siebie. Po 6 dniach okazuje się, że już znalazłam. Posiłki są świeże, smaczne, zdrowe i rozpływają się w ustach i są urozmaicone. W diecie low Carb, z której korzystam brak jest zbędnych węglowodanów takich jak np. pieczywo, ryż, kasza.”

#opinie

Dieta Redukcyjna

Wszystko bardzo dobrze, zawsze zróżnicowane posiłki, zawsze smaczne. Będę zamawiać wielokrotnie bo jeszcze się nie zawiodłam.

#opinie

Bez Glutenu i Laktozy

Korzystam z przyjemnością od kilku tygodni. doceniam dużą różnorodność posiłków, jeszcze nie trafiłam na powtórzenie menu;)

#opinie

Dieta Redukcyjna

Jestem zachwycona cateringiem Co do grama! Czekam z niecierpliwością na każdą dostawę. Posiłki są bardzo urozmaicone, pyszne, zawsze świeże i dostarczone na czas. Zmniejszyłabym może wielkość plastikowych opakowań, bo przy 5 posiłkach ilosc plastiku jest spora, szczególnie, ze dla małych dań opakowanie jest dużo za duże.

#opinie

Dieta Redukcyjna

Dieta standard Potrawy przepyszne, tak trzymać. Świetnie że są ryby w menu i to coraz więcej! Rewelacja! Polecam szczerze!

 
.

 Smakowało?

Twoja opinia jest dla Nas bardzo ważna – dzięki niej inni mogą nas
lepiej poznać, a my możemy dalej się rozwijać. 

Dietly

Dietly.pl to największa, najdokładniejsza i najbardziej aktualna porównywarka cateringów dietetycznych w Polsce.

Zobacz opinie

Google

Smakowało? Daj nam znać co myślisz! Twoja opinia jest dla Nas bardzo ważna i  pomagają nam stawać się coraz lepszymi! Dziękujemy!

oceń nas