O nas

Pomysł na catering zrodził się podczas wizyt dietetycznych u Klientów, kiedy często w odpowiedzi na przygotowany jadłospis padało zdanie: “Brzmi pysznie, ale nie mam czasu gotować!”. To tu rodzi się zalążek działalności Co Do Grama.

Ponad połowa naszych Klientów korzysta z cateringu nie z chęci odchudzania, ale przede wszystkim – z wygody i braku czasu na gotowanie. Zamiast niezdrowych przekąsek, które zwykle są pod ręką, świadomie wybierają Co Do Grama i zbilansowane, pełnowartościowe posiłki. Odkrywaj z nami nowe smaki każdego dnia!

#Jakość

Wierzymy w zdrowy styl życia! Wiemy, że posiłki mogą być pyszne, wartościowe i dietetyczne. Wybieramy sprawdzonych, lokalnych producentów i dostawców, a nasze dania wykonujemy z najwyższej jakości składników. Przekonaj się sam i wybierz catering dietetyczny CDG! 

#Pasja

Codziennie dokładamy starań, by oferowane przez nas menu było zróżnicowane i pełnowartościowe. To możliwe dzięki naszym partnerom i dostawcom, którzy zaopatrują nas w produkty najwyższej jakości – przez co catering pudełkowy CDG jest pyszny i zdrowy.

#Ludzie

Ludzie są fundamentem naszego biznesu. Klienci, pracownicy, dostawcy oraz partnerzy – to dzięki nim i dla Was codziennie staramy się, by proces zamawiania, przygotowywania posiłków oraz dostarczania ich pod Wasze drzwi był dopięty na „ostatni guzik”.

Wkręć się w nasz catering!

Pasja do gotowania? Dzielenie się wiedzą o zdrowym odżywianiu? Jakościowe produkty i lokalni dostawcy? Smaczne, pełnowartościowe posiłki bez monotonii? A może zbilansowana dieta zawsze na czas? Sprawdź jak łatwo się wkręcić w Co Do Grama!

zamawiam

#od kuchni!

Serce Co Do Grama znajduje się… w kuchni! Kto wyczarowuje pyszne posiłki i dba o najwyższą jakość produktów. Poznaj naszych szefów kuchni, pod okiem których przygotowujemy Wasze posiłki!

Zaangażowanie

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się marką, znaną i lubianą na rynku cateringów dietetycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych posiłków, niepowtarzalny smak oraz pełne wsparcie Klientów w realizacji swoich celów.

Zamów torbę pełną pyszności!

W Co Do Grama jesteśmy miłośnikami zdrowego trybu życia. Chcemy dzielić się pasją do gotowania i zdrowego odżywiania. Na co dzień udowadniamy, że można jeść mądrze, smacznie, zdrowo i bez monotonii.

Sprawdź